Bankas.lt

Bankai

Ūkio bankasBanko tinklapis: http://www.ub.lt

Ūkio bankas

Atsisiųsti “Ūkio bankas” logotipą

Misija – mūsų veiklos prasmė

Mūsų misija – būti dėmesingu asmeniniu kiekvieno savo kliento – ir verslininko, ir privataus asmens, įsikūrusio ne tik didžiuosiuose šalies miestuose, bet ir regionuose, – finansiniu konsultantu. Savo žiniomis, patirtimi, produktais ir paslaugomis siekiame kiekvienam padėti įgyvendinti jo sumanymus ir tikslus. Suvokdami save kaip visuomenės, kurioje gyvename, dalį, stengiamės įnešti savo indėlį į bendrai visų kuriamą ekonominę gerovę.

Vizija – mūsų veiklos perspektyva

Mes siekiame tapti reikšminga finansine institucija, lanksčiai prisitaikančia prie kintančių rinkos sąlygų ir atitinkančia klientų poreikius bei lūkesčius. Savo klientams siūlome profesionalų ir partnerišką bendradarbiavimą ir siekiame jiems būti geriausiu banku.

Mūsų vertybės

* Kompetencija
* Partneriškumas
* Patikimumas
* Laikas

Mūsų investicijos

Ūkio bankui priklauso šios antrinės bendrovės:

* UAB „Ūkio banko lizingas“ – įmonės įstatinis kapitalas 1 mln. litų, visos akcijos (100 000 vnt.) priklauso Ūkio bankui;
* UAB „Ūkio banko investicijų valdymas“ – įmonės įstatinis kapitalas – 2 mln. litų, visos akcijos (2 000 vnt.) priklauso Ūkio bankui.
* UAB „Ūkio banko rizikos kapitalo valdymas“ – įmonės įstatinis kapitalas – 500 tūkst. litų, visos akcijos (5000 vnt.) priklauso Ūkio bankui.
* RAB „Ūkio bank lizing“ – 100 proc. akcijų priklauso Ūkio banko antrinei bendrovei UAB „Ūkio banko lizingas”.
* GD UAB „Bonum Publicum“ – įmonės įstatinis kapitalas – 14 mln. litų, visos akcijos (14 010 vnt.) priklauso Ūkio bankui.


Raktiniai žodžiai: , , , , ,

Referatai Valiutų kursai Bankai, bankinės operacijos Finansinė veikla ir finansinis tarpininkavimas Nemokami skelbimai